Turizm Fakültesi

Fakültemiz 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı

28/09/2018 15:19:52 - 28/09/2018 15:23:51 - 10495 Okunma

Fakültemiz 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Kurul Toplantısı, 26 Eylül 2018 Çarşamba günü Fakültemiz Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Bülent ŞENGÖRÜR’ün başkanlık ettiği toplantıya, Fakültemiz Dekan Vekili Prof. Dr. Nurettin AKA, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Cevdet ALTUNEL ve Fakültemiz öğretim elemanları katıldı.

2017-2018 eğitim öğretim yılında yürütülen çalışmaların ve yeni döneme hazırlık konularının ele alındığı toplantıda akademik ve idari anlamda mevcut durum değerlendirilerek fakültenin tercih edilirliğinin artırılması noktasında akademisyenlerin düşünceleri ve önerileri istişare edildi.

Akademik Kurul Toplantısında konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Bülent ŞENGÖRÜR, Eğitimde öğrenci odaklı olmanın önemine işaret ederek; “Öğrencilerimizin bilgili ve donanımlı olmalarının yanı sıra kültürel, sanatsal ve sportif yönlerden de kariyerlerinde fark yaratacak bireyler olmaları noktasında çaba göstermeliyiz” dedi.  

Rektörümüzün konuşmasının ardından Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Nurettin AKA, fakülte hakkında genel bir bilgilendirmede bulundu. Daha sonra Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Han ERGÜVEN, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Bayram AKAY, Rekreasyon Yönetimi Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Taki can METİN, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Bilal DEVECİ 2017-2018 akademik yılında bölümleri bünyesinde yürütülen çalışmalara ilişkin slayt eşliğinde bilgi verdi.

Toplantı, öğretim üye ve elemanlarının görüş, öneri ve katkılarının alınması ile sona erdi.

 

Akademik Kurul Etkinlik Turizm Fakültesi KLU

Facebook Twitter Google Plus
FAKÜLTEMİZ 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KURUL TOPLANTISI YAPILDI
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.